لطفا قبل از استفاده از سایت، حتما راهنمای سایت و قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید. با ثبت نام در کالابین ۰ سکه رایگان هدیه بگیرید
قوانین و مقررارت

برای خرید در کالابین و شرکت در سرگرمی های آن حتما بطور کامل قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید٬در صورت تایید و پذیرش آن در کالابین عضو شوید .بدیهی است هر گونه اعتراض نسبت به عدم درک یا برداشت صحیح یا بی اطلاعی از این قوانین بعد از عضویت فقط و فقط بر عهده کاربر بوده و کالابین هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد پذیرفت.(امکان بازپرداخت هیچگونه وجهی وجودنداردلطفا باآگاهی کامل ثبت نام وخریدکنید)

 • ملاک احراز هویت در کالابین شماره موبایل واردشده و کد ملی است که درهنگام ثبت نام وارد شده است و جایزه پس ازتماس تلفنی باکاربربرنده واخذمشخصات وآدرس ایشان بارویت کارت ملی واخذکپی آن درتهران 10 تا 15روزکاری ودرمراکزاستانها و شهرستانها 15 تا 20 روزکاری به کاربرشرکت کننده تحویل داده خواهد شد.
 • از هر جایزه در کالابین در هر دوره مسابقات فقط یک عدد وجود دارد و با خریدآن توسط یکی از کاربران، دیگر آن جایزه در آن مقطع زمانی وجود نخواهد داشت.
 • توجه داشته باشید به هیچ وجه امکان بازپرداخت مبالغی که شما بسته می خرید وجود ندارد
 • هر کاربری با دادن 2000 پیشنهاد یک کلید جادویی به دست خواهد آورد , یک کلید هم در زیر هر کالا وجود دارد که با رسیدن پیشنهادات به میزان خاصی که برای کاربران نامعلوم است روشن میگردد و شما بلافاصله با کلید جادویی خود میتوانید کالا را بدون هیچ قرعه کشی مال خود کنید .در حقیقت شما با داشتن یک کلید جادویی هر کالا را در بدترین حالت به نصف قیمت برنده خواهید شد.
 • قیمت کالاها در فروشگاه تنها بر اساس تعداد کلید جادویی ذکر شده در کنار آنها تعیین می شود و قیمت آن هیچ ارتباطی با قیمت آن کالا در بازار ندارد.
 • هیچ محدودیتی برای شرکت در فروش ها نیست و شما می‌توانید همزمان در فروش چند کالا شرکت نمایید.
 • مسئولیت نوسان برق، قطعی اینترنت و اشتباهات کاربری شما فقط با خود شماست و حتی اگر تعداد پیشنهادهای زیادی هم برای خریدآن کالاداده باشید و اگر اینترنت شما قطع شود و یا کامپیوتر شما خاموش شود شما مسئول ازدست دادن کالای موردنظر خود هستید پس در شرایط مناسب با اینترنت ووسیله ارتباطی مناسب درطرح‌ها شرکت کنیدتامتضررنگردید.
 • خرید کالا برای صاحبان کالابین , خانواده های آنان و کارمندان شرکت کالابین ممنوع می باشد.
 • داشتن کلید جادویی هیچ تعهدی برای برنده شدن یک فرد و صاحب کالا شدن وی در کالابین ایجاد نکرده و این امتیاز بعنوان یک شانس در اختیار کاربران می باشد و چنانچه فرد به هر دلیلی نخواهد و یا نتواند از این گزینه برای برنده شدن کالا ها استفاده نماید مسئولیت آن به عهده شخص وی بوده و در هیچ مقطع زمانی کالابین تعهدی نسبت به هزینه صرف شده برای بازپرداخت آن به کاربران نداشته و به هیچ عنوان امکان بازپرداخت وجوه خریدبسته هاوجود ندارد.تنها راه استفاده از کلید های جادویی جمع شده استفاده از آن ها در خرید از کالابین است و به منزله هیچ تعهدی برای کالابین نیست.
 • هزینه حمل و نقل کالا های بالای 3 کیلو گرم برعهده شخص برنده بوده و هزینه حمل و نقل کالا های مانند خودرو , یخچال فریزر ساید باید ساید یا موتو سیکلت و یا موارد مشابه بر عهده برنده می باشد.
 • سایت برای هیچ فردی استثنا قائل نمیشود و تمام کاربرها با هم یکسان هستند
 • هر فرد تنها مجاز به داشتن یک نام اکانت در کالابین میباشد در صورت انجام این کار کاربری فرد مسدود میشود.
 • کاربرانی که از ربات برای پیشنهاد دادن روی کالا ها و یا کلیک بر روی کلید جادویی استفاده نمایند بلافاصله بلاک خواهند شد و مسئولیت آن به عهده شخص آنان است.
 • ملاک قیمت تحویل کالا قیمتی است که در سایت کنار آن نوشته شده است و چنانچه از زمان برنده شدن شما تا زمان تحویل کالا به علت نوسانات قیمت ارز قیمت کالا افزایش یابد , کالابین مجاز است قیمت کالای اعلام شده را در سایت به خریدار پرداخت نماید.

توجه داشته باشید کاربر بعد از ثبت نام به هیچ عنوان حق استناد به عدم آگاهی به قوانین و نحوه شرکت در حراج ها و موارد مشابه را ندارد و به هیچ عنوان امکان بازپرداخت مبالغی که شمامحصول خریداری میکنید وجود ندارد .لذا قبل از هر گونه ثبت نام و یا خرید به دقت بخش قوانین و مقررات و راهنمای سایت را مطالعه فرمایید.

تذکر: قبل از هر اقدامی حتماً راهنمای سایت را کامل بخوانید تا در انجام خریدها دچار اشتباه نشوید.


ثبت نام

نام مستعار غیرقابل تغییر خواهد بود؛ لطفا در انتخاب آن دقت لازم را داشته باشید.

به معرف خود و پس از عضویت کامل ۰ سکه هدیه دهید