کالابین

شما برنده شدید

کالابین :: درباره ما

کالابین جدید شد !!!!!


در پی درخواست کاربران محترم کالابین پس از 2 ماه تلاش مکانیزمی در کالابین طراحی شد تا هر کاربر در بدترین شرایط نیز بتواند صاحب کالاهای کالابین گردد
در همین راستا بخش فروشگاه کالابین به پایین صفحه اضافه شد 
از طرفی فرصت برنده شدن هر کالا هم سه بار تعبیه شد تا شرکت در سرگرمی های خرید کالا ها با 10% قیمت واقعی بسیار جذاب تر گردد

 

کالابین اجرای یک ایده نووجذاب در حوزه راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی است با حراج های توام با بازی و سرگرمی که با ایجاد یک رقابت سالم به مراجعین خود کمک می کند تا با پرداخت تنها بخش کمی از ارزش واقعی جایزه‌های تعیین شده بتوانند صاحب آن شوند.

در این سرگرمی ماهیت جایزه‌‌ها همگی واقعی و براساس برندهای اورجینال و اصل بوده و با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان این فرصت برای همه شرکت کنندگان  فراهم می ‌شود تا صاحب کالای دلخواه خودباتخفیف ۹۰ درصدی بلکه ۱۰۰ درصدی شوند.

درج سوالات چهارگزینه‌ای تست هوش در مراحل نهایی رقابت باعث می‌گردد تا شرکت کنندگان علاوه بر شرکت در رقابت دربازه زمانی مشخص مورد ارزیابی تست هوش نیز قرار گیرند. صاحبان این ایده سعی کرده‌اند تا با اجرای آن و انتخاب جایزه‌ها از موضوعات و گروه‌های مختلف کالایی براساس رده‌های مختلف سنی، اجتماعی و حتی فرهنگی علاوه بر ایجاد یک بستر رقابتی سالم بین شرکت‌کنندگان٬ طعم شیرین خرید کالاهائی که زمانی آرزوی داشتن آنها را داشتند، به آنها بچشانند.

لذا بر همین اساس از کلیه مراجعین و بازدیدکنندگان محترم دعوت به عمل می‌آید با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود ما را در هرچه بهتر شدن این ایده یاری رسانند.

 

 

 

از کلیه مراجعین محترم خواهشمند است  
حتما , حتما و حتما قبل از انجام هر فعالیتی در سایت ,
به بخش راهنمای سایت مراجعه نمایند و به طور کامل
محتوای این بخش را مطالعه نمایند .