کالابین

شما برنده شدید

کالابین :: معرفی

 

 

کالابین اجرای یک ایده نو و جذاب در حوزه راه‌اندازی یک سایت فروشگاهی است که با حراج های توام با بازی و سرگرمی که با ایجاد یک رقابت سالم به مراجعین خود کمک می کند تا با پرداخت تنها بخش کمی از ارزش واقعی جایزه‌های تعیین شده بتوانند صاحب آن شوند.

در این سرگرمی ماهیت جایزه‌‌ها همگی واقعی و براساس برندهای اورجینال و اصل بوده و با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان این فرصت برای همه شرکت کنندگان  فراهم می ‌شود تا صاحب کالای دلخواه خودباتخفیف ۹۰ درصدی شوند.

صاحبان این ایده سعی کرده‌اند تا با اجرای آن و انتخاب جایزه‌ها از موضوعات و گروه‌های مختلف کالایی براساس رده‌های مختلف سنی، اجتماعی و حتی فرهنگی علاوه بر ایجاد یک بستر رقابتی سالم بین شرکت‌کنندگان٬ طعم شیرین خرید کالاهائی که زمانی آرزوی داشتن آنها را داشتند، به آنها بچشانند.

در کالابین هیچگاه پیشنهادات شما سوخت نمی شود و در قالب اعتبار جمع آوری شده و تبدیل به کلید جادویی خواهد شد .کلید جادویی به شما کمک خواهد کرد تا بدون آنکه منتظر رقابت زمانی در 10 ثانیه آخر شوید با روشن شدن سه فرصت کلید جادویی روی هر کالا بلافاصله آن را با 90 درصد تخفیف خریداری نمایید .

 

لذا بر همین اساس از کلیه مراجعین و بازدیدکنندگان محترم دعوت به عمل می‌آید با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود ما را در هرچه بهتر شدن این ایده یاری رسانند.

 

 

 

 

 

Enamad

 

  • پیرو سوالات کاربران در مورد نماد اعتماد الکترونیکی :​​​

با توجه به تغییر مدیریت کالابین نماد الکترونیکی جدید در دست اقدام است و به زودی در صفحه اصلی سایت قرار می گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از کلیه مراجعین محترم خواهشمند است  
حتما , حتما و حتما قبل از انجام هر فعالیتی در سایت ,
به بخش راهنمای سایت مراجعه نمایند و به طور کامل
محتوای این بخش را مطالعه نمایند .