کالابین

شما برنده شدید

کالابین :: قوانین و مقررارت

 

 

برای خرید در کالابین و شرکت در سرگرمی های آن  حتما بطور کامل قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید٬در صورت تایید و پذیرش آن در کالابین عضو شوید .بدیهی است هر گونه اعتراض نسبت به عدم درک یا برداشت صحیح یا بی اطلاعی از این قوانین بعد از عضویت فقط و فقط بر عهده کاربر بوده و کالابین هیچ مسئولیتی در این مورد نخواهد پذیرفت.(امکان بازپرداخت هیچگونه وجهی وجودنداردلطفا باآگاهی کامل ثبت نام وخریدکنید)

 

 • شما به ازای هر 250 سکه یک شاه کلید دریافت میکنید و به ازای هر 3500 سکه یک کلید جادویی , بدیهی است با دریافت 14 شاه کلید معادل 3500 سکه , 14  شاه کلید شما تبدیل به یک کلید جادویی می گردد . البته به شرطی که دربدست آوردن شاه کلیدهافقط ازگزینه 1× استفاده شده باشد به عبارتی ۳۵۰۰ امتیازفقط ازطریق کلیک برروی این گزینه یعنی 1× بدست می آید .

 

 • از هر جایزه در کالابین در هر دوره مسابقات فقط یک عدد وجود دارد و با خریدآن توسط یکی از کاربران، دیگر آن جایزه در آن مقطع زمانی وجود نخواهد داشت.

 

 • البته درمقاطع زمانی دیگرامکان عرضه مجددآن کالا خواهدبود.

 

 • ملاک احراز هویت در کالابین شماره موبایل واردشده و کد ملی  است که درهنگام ثبت نام وارد شده است و جایزه پس ازتماس تلفنی باکاربربرنده واخذمشخصات وآدرس ایشان بارویت کارت ملی واخذکپی آن درتهران ۵تا۷روزکاری ودرمراکزاستانهاوشهرستانها ۷ تا۱۰ روزکاری به کاربرشرکت کننده تحویل داده خواهد شد.

 

 • هیچ محدودیتی برای خریدن کالا در مسابقات کالابین نیست این بدان معناست که شما می‌توانید در یک روز خریدار یک یا دو یا حتی چند کالا باشید .

 

 • هرکاربربابدست آوردن ۲۵۰ امتیازمیتواندیک شاه کلیددریافت کندکه درده ثانیه پایانی زمان آن کالا٬برای کاربردارنده آن روشن شده ویک سوال چهارگزینه ای مطرح میگردد که درصورت پاسخ صحیح ازجانب کاربر٬برنده کالای موردنظرخواهدشد.

 

 • هر کاربری با دادن 3500 پیشنهاد یک کلید جادویی به دست خواهد آورد , یک کلید هم در زیر هر کالا وجود دارد که با رسیدن پیشنهادات به میزان خاصی که برای کاربران نامعلوم است روشن میگردد و شما بلافاصله با کلید جادویی خود میتوانید کالا را بدون هیچ قرعه کشی مال خود کنید .در حقیقت شما با داشتن یک کلید جادویی هر کالا را در بدترین حالت به نصف قیمت برنده خواهید شد.

 

 • شما میتوانید با در اختیار داشتن چند کلید جادویی در صورتی که نتوانید به هر دلیلی در حراج ها برنده شوید از بخش فروشگاه کالای مورد نظر خود را بدون پرداخت هیچ مبلغی دریافت نمایید.البته این روش کاملا اختیاری بوده وجهت افرادی هست که ازادامه کارمنصرف شده ویابه هردلیلی میخواهندازاین چرخه خارج شوند.

 

 • قیمت کالاها در فروشگاه تنها بر اساس تعداد کلید جادویی ذکر شده در کنار آنها تعیین می شود و قیمت آن هیچ ارتباطی با قیمت آن کالا در بازار ندارد. 

 

 • هیچ محدودیتی برای شرکت در فروش ها نیست و شما می‌توانید همزمان در فروش چند کالا شرکت نمایید.

 

 • سوالات چهارگزینه‌ای ( شاه کلید ) به هر شرکت‌کننده تنها یکبارفرصت خریدآن کالارامی‌دهد بدیهی است سوال تنها زمانی مجدداً برای شما نمایش داده می‌شود که به همه کسانی که داری شاه کلید باشندیکبار این فرصت داده شده باشد و کسی نتوانسته باشد به سوال خود پاسخ دهد.

 

 • کاربران گرامی توجه داشته باشندجهت دادن پیشنهادکالای موردنظرراانتخاب کرده وسعی شودتاسکه های خریداری شده برروی یک کالابه صورت متمرکزصرف شودتانتیجه بهتروسریعتری گرفته شوددرصورت توزیع پیشنهادها برروی چندکالا به همان میزان فرصت بدست آوردن کالاکاهش پیدامیکند
 • مسئولیت نوسان برق، قطعی اینترنت و اشتباهات کاربری شما فقط با خود شماست و حتی اگر تعداد پیشنهادهای زیادی هم برای خریدآن کالاداده باشید و اگر اینترنت شما قطع شود و یا کامپیوتر شما خاموش شود شما مسئول ازدست دادن کالای موردنظر خود هستید پس در شرایط مناسب با اینترنت ووسیله ارتباطی مناسب درطرح‌ها شرکت کنیدتامتضررنگردید.

 

 • خرید کالا برای صاحبان کالابین , خانواده های آنان و کارمندان شرکت  کالابین ممنوع می باشد.

 

 • داشتن کلید جادویی هیچ تعهدی برای برنده شدن یک فرد و صاحب کالا شدن  وی در کالابین ایجاد نکرده و این امتیاز بعنوان یک شانس در اختیار کاربران می باشد و چنانچه فرد به هر دلیلی نخواهد و یا نتواند از این گزینه برای برنده شدن کالا ها استفاده نماید مسئولیت آن به عهده شخص وی بوده و در هیچ مقطع زمانی کالابین تعهدی نسبت به هزینه صرف شده برای بازپرداخت آن به کاربران  نداشته و به هیچ عنوان امکان بازپرداخت وجوه خریدبسته هاوجود ندارد.تنها راه استفاده از کلید های جادویی جمع شده رساندن تعداد آنها به حد نصاب خرید یک کالا در فروشگاه ویاشرکت درحراجهای کالابین است.

 

 • هزینه حمل  و نقل کالا های بالای 3 کیلو گرم برعهده شخص برنده بوده و هزینه حمل و نقل کالا های مانند خودرو , یخچال فریزر ساید باید ساید یا موتو سیکلت و یا موارد مشابه بر عهده برنده می باشد.

 

 

 • سایت برای هیچ فردی استثنا قائل نمیشود و تمام کاربرها با هم یکسان هستند

 

 • هر فرد تنها مجاز به داشتن یک نام اکانت در کالابین میباشد در صورت انجام این کار کاربری فرد مسدود میشود

 

کالابین

 

توجه داشته باشید کاربر بعد از ثبت نام به هیچ عنوان حق استناد به عدم آگاهی به قوانین و نحوه شرکت در حراج ها  و موارد مشابه را ندارد و به هیچ عنوان امکان بازپرداخت مبالغی که شمامحصول خریداری میکنید وجود ندارد .لذا قبل از هر گونه ثبت نام و یا خرید به دقت بخش قوانین و مقررات و راهنمای سایت را مطالعه فرمایید .

 

تذکر: قبل از هر اقدامی حتماً راهنمای سایت را کامل بخوانید تا در انجام خرید ها  دچار اشتباه نشوید .