کالابین

شما برنده شدید

کالابین :: راهنما

 

 

 

           نکته مهم: درهنگام استفاده ازسایت ازفیلترشکن استفاده نکنیدوآن راغیرفعال کنیدچون باعث اختلال درعملکرد آن میگردد.

 

                                       

 

 

۱- ثبت نام در کالابین

شما برای شرکت در تمامی خرید ها  باید در کالابین ثبت نام نمایید. این ثبت نام از آنجا اهمیت دارد که اگر شما کالایی را خریده باشید هویت شما برای ما باید شناسایی شده باشد و احراز هویت شما براساس اطلاعات شما در زمان ثبت نام انجام خواهد پذیرفت .

"لذا در ثبت نام و ثبت اطلاعات تکمیل خود دقت نمایید."

ثبت نام در کالابین بسیار ساده است وکافی است از منوی بالا درسمت چپ صفحه ،گزینه عضوکالابین شوید  را کلیک نمایید و فرم مربوط راکه بسیار مختصر است پر نمایید. ثبت نام  شما براساس شماره  موبایل و نام مستعاری که انتخاب میکنیدصورت می ‌پذیرد. لذا در ثبت شماره موبایل ونام خود دقت نمایید. تمامی اطلاع‌رسانی‌ها و ... به شماره موبایل اعلام شده ازجانب شماپیام کوتاه خواهد شد.

 


برای ثبت نام کافی است اینجا کلیک کنید 

 

نکات بسیار مهم :

  • برای روشن شدن کلید ثبت نام باید بخش قوانین و مقررات سمت راست را اسکرول کرده و کامل بخوانید و با رسیدن به انتهای آن بر روی آیتم قوانین و مقررات کالابین را مطالعه کردم و قبول دارم کلیک کنید تا تیک بخورد .این امر به منزله قبول کلیه شرایط فوق خواهد بود تا شما بتوانید به عضویت سایت درآیید.
  • برای تایید کاربری شما بلافاصله بعد از تکمیل فرم یک کد فعال سازی به شماره همراه وارد شده ارسال می‌گردد که شما باید آن را در محل نمایش داده شده وارد نمایید تا کاربری شما فعال گردد.
  • پس از فعال ‌سازی فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که اطلاعات کامل تری از شما شامل: کد ملی ، تلفن وآدرس و ... را از شما سوال می کند.
  • در تکمیل این فرم دقت کنید زیرا در صورت خریدن یک یا چند کالا این اطلاعات مدرک ما برای ارسال جایزه و شناسایی شما خواهد بود.

 

 

با انجام این مرحله ثبت نام شما در کالابین کامل شدهو شما با افتخار به جمع کالابینیها اضافه شده ‌اید.

حال وقت یک خرید هیجان انگیز  است.

 

 

۲- خرید سکه برای شروع خرید در کالابین  

پس از آنکه ثبت نام شما کامل شد و نام کاربری و رمز دریافت کردید از بخش بالای سمت چپ بر روی گزینه ورود به کالابین کلیک کنید و با نام کاربری و رمز داده شده وارد شوید , پس از ورود , شما باید اعتبار خریداری نمایید زیرا برای شرکت در هر خرید، شما باید اعتبار داشته باشید اعتبارها را به روش زیر می‌توانید بصورت بسته‌های ۲۵ عددی، ۵۰۰ عددیو یا ۳۵۰۰عددیو۱۰۰۰ عددی  و...........از بخش خرید بسته  در سایت تهیه کنید.

 

برای اینکار در منوی بالایی روی گزینه خرید بسته کلیک کنید و یکی از محصولات را انتخاب کنید .سپس شما به درگاه بانکی متصل می‌شوید و با پرداخت مبلغ خرید این تعداد اعتبار به صندوق شما اضافه می‌شود که هر بار پس از ورود تعداد آن نمایش داده می‌شود و با شرکت در هر فروش، ‌ودادن هرپیشنهاد یکی از آن کسر می‌گردد. توجه داشته باشید برای فروش‌هایی که به لحظه آخر رسیده‌اند شما فرصت کافی برای خرید و پرداخت آنلاین محصول جدید ندارید پس همیشه سعی کنید تعداد اعتبارمورد نیاز خود را از قبل تهیه کنید.

 

برای شرکت در هر خرید ، کلیدی با عنوان پیشنهاد پایین آن قرار گرفته که شما می‌توانید با کلیک روی آن خریدار آخر آن کالا باشید.

اگر بعد از شما تا زمان باقی مانده که در بالای همین کلید وجود دارد شخص دیگری پیشنهاد ندهد شما برنده خرید این کالا خواهید بود.

 

۳- تشریح کامل روش خرید برای یک کالا

بگذارید با هم روند انجام یک خرید برای یک کالا را مرور کنیم.

در صفحه اول شما  یک کالا را مطابق شکل زیر مشاهده میکنید که در صورت برنده شدن هر یک از اعضاء کالای جدید جایگزین خواهد شد .
در صورتی که عضو نشده باشید زیر هر کالا تنها عبارت ورود را مشاهده می کنید .

پیشنهاد میکنم عضو شوید , عضویت رایگان است و هیچ هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت .

 

بعد از آنکه طبق راهنمای بالا عضو شدید به سایت وارد شوید , اینبار صفحه شما تغییراتی کرده و  آیکون های جدیدی را در بالای سایت و در زیر هر کالا مشاهده می کنید.

 

خوب برویم سراغ خرید ....

همانطور که مشاهده میکنید زیر هر محصول 5 کلید دایره نارنجی رنگ که عبارت 1 تا 20 روی آن نوشته شده وجود دارد .ضمنا یک زمان هم کنار کالا نمایش داده شده است .اگر شما اعتبار داشته باشید و روی هر یک از  این 5 کلید  کلیک کنید به اندازه  عدد نوشته شده روی آن از زمان محصول بر اساس ثانیه کسر خواهد شد .

بطور مثال اگر شما روی 5 کلیک کنید زمان محصول 5 ثانیه کم خواهد شد.

هر فروشی که می خواهد رخ دهد یک زمان اولیه دارد هر قدر شرکت کنندگان در آن فروش مشارکت کنند این زمان بصورت هوشمند کم و کمتر می گردد تا به حداقل خود برسد. در هر زمان اگر شما با کلیک روی دایره ها یک پیشنهاد جدید بدهید نام شما به عنوان خریدار در بالای نامهای دیگر قرار خواهد گرفت و در 10 ثانیه آخر اگر شخص دیگری پیشنهادی ندهد شما خریدار خواهید بود.

فهرست کسانی که پیشنهاد خود را برای خرید این کالا  ارسال کرده اند نیز در کنار محصول در صفحه داخلی آن نمایش داده می شود که نام شما نیز یکی از آنها  خواهد بود.

با توجه به حجم شرکت کنندگان بعد از مدتی این زمان به کمترین مقدار خود یعنی ۱۰ ثانیه می‌رسد.

به محض رسیدن زمان به 10 ثانیه تایمر کالا شروع به شمارش میکند .... از 10 تا صفر و اگر صفر شود و نام شما آخرین نفر باشد شما برنده کالا خواهید بود.

در صورتی که شخص دیگری پیشنهاد دهد دوباره تایمر ریست شده و 10 ثانیه میشود و تا صفر شمارش آغاز میگردد .

این رقابت آنقدر ادامه خواهد یافت تا تایمر به صفر برسد و کسی پیشنهاد جدید ندهد .

ممکن است از خود سئوال کنید این زمان هیچگاه تمام نخواهد شد , در این شرایط یک شانس جدید به شما داده شده است .

 

شما با دادن هر 2000  پیشنهاد در کالابین یک کلید جادویی بدست خواهید آورد .با داشتن کلید جادویی در هر زمان میتوانید روی کالایی که کلید جادویی آن روشن شده کلیک کنید و بدون هیچ قرعه کشی صاحب آن شوید.

توجه داشته باشید این کلید ها ممکن است در هر زمان روشن شوند , به همین علت شما باید در هر لحظه منتظر روشن شدن یک از آنها باشید .به محض روشن شدن کسانی که کلید جادویی دارند میتوانند با کلیک روی آن کالا را با 90 درصد تخفیف خریداری نمایند .

این شانس تا 50 کلیک روشن است و چنانچه افرادی که کلید جادویی ندارند 50 پیشنهاد روی کالا بدهند این کلید خاموش شده و باید منتظر روشن شدن کلید بعدی باشید .

 

در بالای صفحه شما تعداد اعتبار های باقی مانده , تعداد شاه کلید و تعداد اعتبار لازم برای بدست آوردن آن و همچنین تعداد کلید جادویی و پیشنهادات شما (در این تصویر 9) نوشته شده است و شما با هر پیشنهاد تغییرات آن را مشاهده خواهید کرد.

 

۴- روش دریافت جایزه

چنانچه شما در خرید یک کالا برنده شدید , ظرف مدت کمتر از 12 ساعت در روز های کاری و 24 ساعت در روزهای تعطیل از طرف تیم پشتیبانی کالابین با شما تماس گرفته خواهد شد و با چک کردن اطلاعات شما هماهنگی لازم برای تحویل جایزه به شما انجام خواهد شد.

زمان تحویل کالا بعد از پرداخت 10% برای عزیزان تهرانی مدت زمان 10 تا 15 روز و در شهرستان ها 15 تا 20 روز به طول خواهد انجامید .

 

 

کالابین

یک سئوال مهم : چرا باید بر روی کالایی که بیش از 5000 هزار پیشنهاد رسیدن زمان آن به  10 ثانیه مانده کلیک کنیم و اعتبارمان را خرج کنیم : 
توجه داشته باشید شما هر قدر پیشنهاد دهید به همان میزان شانس شما برای برنده شدن بیشتر خواهد بود .بدان معنا که شما با بدست آوردن کلید جادویی و شاه کلید شانس برنده شدنتان را افزایش خواهید داد.
شما در نهایت هر قدر پیشنهاد خرج کنید چیزی از دست نخواهید داد چرا که میتوانید با داشتن گزینه کلید جادویی با نصف قیمت هر کالایی را که میخواهید صاحبش شوید .