کالابین

شما برنده شدید

کالابین :: راهنمای سایت

 

- ثبت نام در کالابین

 

شما برای شرکت در تمامی خرید ها  باید در کالابین ثبت نام نمایید.این ثبت نام از آنجا اهمیت دارد که اگر شما کالایی را خریده باشید هویت شما برای ما باید شناسایی شده باشد و احراز هویت شما براساس اطلاعات شما در زمان ثبت نام انجام خواهد پذیرفت.

 

"لذا در ثبت نام و ثبت اطلاعات تکمیلی خود دقت نمایید"

 

ثبت نام در کالابین بسیار ساده است و کافی است از منوی بالا درسمت چپ صفحه ،گزینه ثبت نام را کلیک نمایید و فرم مربوطه را که بسیار مختصر است پر نمایید. ثبت نام  شما براساس شماره  موبایل و نام مستعاری که انتخاب میکنید صورت میپذیرد. لذا در ثبت شماره موبایل و نام خود دقت نمایید.تمامی اطلاع رسانیها و ... به شماره موبایل اعلام شده ازجانب شما پیام کوتاه خواهد شد.

 

 

نکات بسیار مهم :

 

برای روشن شدن کلید ثبت نام باید بخش قوانین و مقررات سمت چپ را اسکرول کرده و کامل بخوانید و با رسیدن به انتهای آن بر روی آیتم قوانین و مقررات کالابین را مطالعه کردم و قبول دارم کلیک کنید تا تیک بخورد .این امر به منزله قبول کلیه شرایط فوق خواهد بود تا شما بتوانید به عضویت سایت درآیید.

برای تایید کاربری شما بلافاصله بعد از تکمیل فرم یک کد فعال سازی به شماره همراه وارد شده ارسال میگردد که شما باید آن را در محل نمایش داده شده وارد نمایید تا کاربری شما فعال گردد.

پس از فعالسازی فرمی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که اطلاعات کامل تری از شما شامل: کد ملی ، تلفن وآدرس و ... را از شما سوال می کند.

در تکمیل این فرم دقت کنید زیرا در صورت خریدن یک یا چند کالا این اطلاعات مدرک ما برای ارسال جایزه و شناسایی شما خواهد بود.

 

 

- خرید سکه برای شرکت در حراجی ها

پس از آنکه ثبت نام شما کامل شد و نام کاربری و رمز دریافت کردید از بخش بالا سمت چپ بر روی گزینه ورود به کالابین کلیک کنید و با نام کاربری و رمز داده شده وارد شوید , پس از ورود شما باید اعتبار خریداری نمایید زیرا برای شرکت در هر خرید، شما باید اعتبار داشته باشید اعتبارها را به روش زیر میتوانید بصورت بستههای ۲۵ عددی و... از بخش خرید اعتبار در سایت تهیه کنید.

 

برای این کار در منوی بالایی روی گزینه خرید بسته کلیک کنید و یکی از بسته ها را انتخاب کنید .سپس شما به درگاه بانکی متصل میشوید و با پرداخت مبلغ خرید این تعداد اعتبار به صندوق شما اضافه میشود که هر بار پس از ورود تعداد آن نمایش داده میشود و با شرکت در هر حراجی و دادن هر پیشنهاد یکی از آن کسر میگردد. توجه داشته باشید تعداد اعتبار مورد نیاز خود را قبل از شروع حراجی تهیه کنید تا فرصت خود را در رقابت با سایرین از دست ندهید.

 

- حراج های کالابین :

شما بعد از عضویت و خرید بسته مورد نظر به راحتی می توانید در هر حراجی که دلتان می خواهد شرکت کنید.

در هر حراجی مشخصات کالا،قیمت کالا در بازار،قیمت شروع حراجی،حداکثر قیمت در حراجی،زمان شروع حراجی و ضریب پیشنهاد مشخص و برای تمامی کاربران قابل مشاهده است.

هیچگونه محدودیتی برای تعداد شرکت کننده و میزان اعتبار در زمان شروع حراج های کالابین وجود ندارد و حراج راس ساعت تعیین شده شروع خواهد شد.

 

- شرکت در حراجی:

 

حراج در زمان مقرر شروع و در 10 ثانیه آخر قابلیت پیشنهاد دادن بر روی کالا فعال خواهد شد(برای پیشنهاد دادن باید وارد صفحه کالای مورد نظر شوید)و کاربران می توانند در حراجی مورد نظر پیشنهاد دهند، به طوری که با هر پیشنهاد دوباره تایمر ریست شده و از ده تا صفر شمارش آغاز میگردد، اگر پیشنهاد جدیدی داده نشود و تایمر صفر شود و نام شما آخرین نفر باشد شما برنده کالا خواهید بود.

در حراج های کالابین برای حفظ رقابت،هیجان و تخفیف خوب برای کاربران یک سقف حراجی در نظر گرفته شده به این صورت که هر کالا از یک قیمت مشخص به بعد با هر پیشنهاد جدید قیمت پایه افزایش نخواهد یافت.

به منظور حفظ عدالت و طولانی نشدن زمان حراجی، از یک جایی به بعد حراجی بسته خواهد شد و امکان پیشنهاد دادن برای شرکت کننده جدید در حراجی وجود نخواهد داست.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که در هر لحظه از اجرای حراجی ممکن است حراجی بسته شود و دیگر قابلیت پیشنهاد برای کاربر جدید وجود نخواهد داشت.

به علت کندی خطوط اینترت در برخی از مناطق و قطعی لحظه ای ارتباط شما با شبکه هیچگاه پیشنهاد خود را به ثانیه های آخر موکول نکنید تا امکان پیشنهاد دادن در حراجی را از دست ندهید، که در این صورت ممکن است شخص دیگری به علت ثبت نشدن پیشنهاد شما برنده حراجی باشد.

 

* اتفاقات بعد از اتمام حراجی :

 

کاربر برنده می تواند با پرداخت قیمت پایه ظرف مدت 7 روز کاری در تهران و 10 روز کاری در شهرستانها کالا خود را دریافت نماید.

چنانچه کاربر برنده مایل به دریافت کالا خود نباشد بعد از پرداخت قیمت پایه می تواند با کسر کارمزد، وجه نقد کالایی که برنده شده را دریافت نماید و یا اینکه آن را تبدیل به اعتبار برای شرکت در حراجی های بعدی نماید.

 

* و اما کاربرانی که در حراجی برنده نشدند :

 

این دسته از کاربران در ازای هر 20 پیشنهاد که در هر حراجی می دهند یک بین بن (BinBon)  دریافت می کنند که توسط آن می توانند از طریق فروشگاه کالای مورد نظر خود را با تخفیف خریداری کنند.

 

 

مجوز ها و قوانین و مقررات
روش های پرداخت
تماس با پشتیبانی کالابین
صورت نیاز به هرگونه راهنمایی و ابهام
میتوانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت
۸:۳۰ الی ۱۷ با بخش پشتیبانی کالابین تماس بگیرید
۲۶ ۴۵ ۲۵ ۸۸ ۰۲۱
در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل
از طریق نرم افزار واتس‌آپ به شماره تلفن
زیر پیام بدهید
۷۱۱ ۵۱ ۸۱ ۰۹۰۵